چین فای دوربین دوربین کیت سازنده
تماس با ما
Free call
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

شنژن Winbo دیجیتال شرکت آموزشی ویبولیتین ما در مورد ایمنی شما در هر کجا مراقبت.

  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های: SAV، Securlink، IDCam، DIGISEE تعداد کارمندان: 100~130
فروش سالانه: 1000-1500 سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شنژن Winbo Digital Co.، Ltd متعهد به صنعت امنیتی است. در سال 2006 تاسیس شده است که یک گروه تابعه است که به طور مستقل از Winbo کار می کند که دارای مارک های مستقل مانند مارک های داخلی IDCam، DIGISEE و مارک های کانادا است. SAV، SecurLink.

از زمان آغاز فعالیت، این شرکت به مدیریت کارآمد و علمی رشد سریع متکی است و به عنوان یکی از صنایع پیشرو در زمینه محصولات امنیتی و مسکونی تبدیل شده است. محصولات اصلی شرکت عبارتند از دوربین های دیجیتال، دوربین های DVR و محصولات Intercom. محصولات آن نه تنها محصولات با کیفیت و قابلیت اطمینان برجسته آن، طراحی جذاب و جذابیت های قیمت گذاری رقابتی بسیاری را در بازار داخلی شناخته شده است.

در حال حاضر بازار این شرکت در بخش های مختلف اروپا، آمریکا، آسیا و سرزمین اصلی چین قرار دارد. دفتر ما در خارج از کشور آمریکای شمالی در سال 2007 در تورنتو کانادا تاسیس شد. با استفاده از مکان های بازار جهانی امروز، ما می توانیم نیازهای مشتریانمان را در هر جای دنیا برآورده کنیم.

تاریخ

شرکت شنژن Winbo Digital Co.، Ltd. در سال 2006 تاسیس شده در سال 2006 شرکت تولیدی مستقل Winbo Group است که یکی از تولید کننده های پیشرو در زمینه الکترونیک، قطعات کامپیوتر و محصولات امنیتی است. این شرکت در سالهای اخیر شاهد پیشرفت فوق العاده ای بوده است.

ما تبدیل به یکی از تامین کنندگان پیشرو محصولات ایمنی مسکونی و تجاری مانند دوربین های ویدئویی، دوربین های مدار بسته، کارت های DVR و لوازم جانبی شده است. سیستم عرضه برتر ما مشتریان را با خدمات سریع و کارآمد فراهم می کند. با توجه به بخش اختصاصی و کارآمد تولید و کنترل کیفیت ما، ما می توانیم اطمینان حاصل شود که به مشتریان با کیفیت بالا محصولات. ما اقدامات فوق العاده ای را برای رضایت مشتریان انجام می دهیم.

بخش برجسته تحقیق و توسعه ما با احتیاط در تکمیل روش های تولید انبوه، ارتقاء کیفیت محصول و عملکرد و افزایش رقابت محصولات و تکنولوژی ما کار می کند. این بخش سختگیرانه همچنین در توسعه نسل بعدی محصولات امنیتی کار می کند که این امر شرکت ما را در پیشروی صنعت قرار می دهد.

صادرات تقریبا 90 درصد کل فروش ما را تشکیل می دهد. بازارهای اصلی ما عبارتند از اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و شرق میانه. ما اولین دفاتر فروش خارجی ما را در تورنتو کانادا تاسیس کردیم تا بازارهای جهانی ما را بر اساس بازار آمریکای شمالی گسترش دهیم.

ما صمیمانه امیدواریم روابط تجاری خود را با شما برقرار کنیم. لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مند به هر یک از محصولات ما.

سرویس

خدمات مزیت ما:


1. ما تیم خود را توسعه و desinning ما، که محصولات خود را تکنولوژیکی و innoative برای مشتریان خود را تضمین می کند.


2. برای هر مشتری که ایده جدیدی در مورد برخی از محصولات داشته باشد، فقط به ما اطلاع دهید، ما می توانیم با توجه به ایده شما طراحی منحصر به فردی از محصولات ارائه دهیم.


3. برای هر مشتری که نمونه هایی از بعضی از محصولات را برای ما ارسال می کند، ما بر اساس نمونه ها طراحی های بهتر و بهتر را انجام می دهیم.


4. برای هر مشتری، ما بهترین مواد مناسب و همچنین مواد نوآورانه برای محصولات خود را انتخاب می کنیم.


5. ما می توانیم با توجه به طراحی هر مشتری برای انجام نمونه برای آنها


6. ما بسیاری از سازنده، کارخانه، بنابراین ما توانایی تولید انبوه را داریم.

خدمات پس از فروش:

تیم کاری و تیم های فروش ما می توانند خدمات پس از فروش سریع و با راندمان بالا را برای محصولات ما که به هر جای دنیا فروخته می شوند تضمین کنند.


پشتیبانی فنی آنلاین 1.24 ساعت


2.2 سال گارانتی محصول پس از فروش

تیم ما

  • ماناسس

  • رائول

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما